Технолог-конструктор шиє одяг для людей, в нього так багато є ідей. Прикрашає всіх сучасна мода, і хороший настрій – нагорода! 

Технолог виготовлення легкого одягу

                 Кожна модниця хоче виглядати якнайкраще, пишатися своєю зовнішністю та виглядом. Ідеальною фігурою, або близькою до неї природа не всіх наділила, не у всіх правильні пропорції тіла, тому потрібно знати незначні хитрощі, як виглядати на всі 100! 

                 Ти можеш обрати професії, такі як швачка, кравець, технолог-модельєр-конструктор, дизайнер одягу.

Така творча і цікава, професія швачки - це ідеальна робота для жінки.  Заробітна плата швачки залежить від багатьох факторів. В першу чергу, дохід швачки визначається її досвідом. Чим досвідченіший майстер, тим заробітна плата його вище. Впливає і місце роботи. Чим крупніше виробництво, тим оплата праці співробітників вище. Також на оплату праці впливає і регіон, в якому трудиться швачка. Вся справа в тому, що найчастіше жінка по певним обставинам змушена сидіти вдома. Володіючи такою професією, вона завжди зможе отримувати додатковий заробіток, виконуючи замовлення клієнтів.

Загальна характеристика професії

Спеціаліст з виробництва виробів з тканин, шкіри та інших матеріалів.  Це так прекрасно й цікаво шити для людей красивий, зручний і сучасний одяг. Причому цей одяг виходить індивідуальної, особою, якщо її вам шиє майстер.


Посадові обов'язки

Виготовляє вироби побутового та технічного призначення з тканин, трикотажного полотна, штучної та натуральної шкіри та ін. матеріалів, перевіряє якість крою, відповідність кольору деталей, ниток, гудзиків, допоміжного матеріалу, стежить за якістю швів, регулює машину, змінює шпульки. Повинен знати види тканин, їх пошивні властивості, способи їх обробки, технології швейного виробництва. 


Професійно важливі якості: старанність, акуратність, терпіння, гарні зір та окомір, стійкість уваги, спритність і швидкість рук, конструктивна уява.