"Завжди вибирайте найважчий шлях - на ньому Ви не зустрінете конкурентів" Шарль де Голль

Проведено відкрите практичне заняття!

19 грудня було проведено відкрите практичне занняття з учнями 2-А групи за напрямом підготовки "Автослюсарна справа". Заняття провів вчитель технологій Сакович Сергій Лукич. Даний захід мав на меті перевірити рівень сформованості практичних навичок з теми "Розбирально-складальні роботи. Кривошипно-шатунний та газорозподільчий механізми"

Відбувся профорієнтаційний захід!

6 грудня 2017 року у рамках профорієнтаційної співпраці комбінату та Білоцерківського коледжу фінансів, обліку та аудиту відбувся захід для учнів 11-х класів, які навчаються у нашому закладі. У ході заходу студенти коледжу розповіли старшокласникам про студентське життя, спеціальності, які вони опановують, та презентували умови навчання в коледжі.

Вітаємо інженерно-педагогічний склад з отриманням сертифікатів!

Протягом листопада 2017 року наш педагогічний колектив опановував онлайн-курси "Критичне мислення для освітян". Вчителі прослуховували лекції, опрацьовували конспекти та розв'язували тестові завдання, які бурхливо та емоційно обговорювалися під час перерв. І ось, нарешті, очікуваний результат - іменний сертифікат. Вітаємо своїх колег: Білецьку Вікторію Вікторівну, Бондар Віту Миколаївну, Говоровську Тетяну Вікторівну, Тупчій Марину Вікторівну та Яценко Оксану Андріївну! Бажаємо творчого натхнення та прагнення самовдосконалюватися!


Практичне заняття на виробництві для студентів Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну

1 грудня у приймальні нашого закладу відбулося практичне заняття для студентів Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну. Секретар комбінату Тупчій М.В. не лише розповіла студентам про роботу секретаря організації, а й навчала практично працювати з оргтехнікою, опрацьовувати документи та формувати особові справи працівників.

Наказ МОН України від 24.11.2017 року № 1541 

Типовий навчальний план для 10-11 класів

 (з 2018/2019 н.р. чинний)


У нашому закладі пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності дитини

Колектив комбінату традиційно долучився до участі у міській толоці 21 жовтня  у рамках двомісячника благоустрою

У квітні 2017 року заклад пройшов державну атестацію та отримав свідоцтво встановленого зразка (наказ управління освти і науки Білоцерківської міської ради № 90 від 17.05.2017)